הצטרפות חינם | התחברות
דף הבית רשימת חברות מגזין חנות דרושים
בחר קטגוריה
 • סוגי קייטרינג שונים
 • מאכלי עדות /עמים
 • טיפים לבחירת חברת קייטרינג
 • טוב לדעת
 • ההצלחה הגדולה בעזרת שירותי בר קפה לכנסים

  כנסים של חברה, התאגדות של קבוצה למען הצגה והעברת נושא מסוים או חגיגת אירוע ועוד כנסים בתחומים שונים, מבקשים את המקום בו יתבצע הכנס. הכנס כולל מספר של אנשים ולרוב נערך שעות רבות ובשל כך אנשים רבים המוזמנים לכנס מאבדים את ריכוזם, אפילו מעט נרדמים, קושי בהקשבה מרובה ולשבת שעות רבות.

  נוסף ב: 14/03/2016
  הדפס

  בר קפה המציא רעיון חדש והוא לתת שירות גם לכנסים ולהפוך בימים מסויימים להיות בר קפה לכנסים. מי לא מכיר את ההתמכרות הידועה והנפלאה של פולי הקפה והקפאין שנותן את הרגשת הערנות, ההקשבה, האיזון והריכוז. בשל כך כנסים הנמשכים שעות רבות יכולים לספק גם לבן אדם המנהל את הכנס וגם לאנשים מסביב, להישאר ערים עד הסוף.

  מה הדברים המוצעים והכוללים בשירותי בר קפה לכנסים

  בר קפה יכול להיות מקום המתאים לא רק לכנסים אלא לאירועים המציעים מגוון רחב של שתייה כמו ברד, מילקשייקים, פרישייקים, בירות, גזוז וקייטרינג עוגות. בר קפה לכנסים משרת אירועים כמו מסיבת רווקות, מסיבת חברים ובר אלכוהול, כנסים של לקוחות פרטיים, כנסים לאירועי עסקים וכו'. במקום נמצאים בדרך כלל כמה מקומות בר המגישים לאורחי הכנס משקאות קלים, עוגות ומאפים וקפה טוב ומשובח המוכן במקום באמצעות מכונות קפה איכותיות על ידי בריסטואים מקצועיים. בגלל המקצועיות של אנשים המכינים את הקפה בצורה הטובה ביותר והטעימה ביותר ובגלל מספר הברים הרב הנתון במקום, יש את האפשרות לשרת אלפי אנשים הנמצאים בכנס ולהגיש את הקפה בזמן קצר.

  היתרונות של בר לכנסים

  בר קפה לכנסים או בר לכנסים הנו נותן את השירות המלא בקפה משובח וטוב המוכן במקום על ידי אנשים מקצועים היכולים להכין קפה ברמה גבוהה ביותר והטובה ביותר. בגלל השעות הרבות שבהם אורחי הכנס צריכים להישאר קשובים, מרוכזים ולהבין את הנושא המוצג, קפה המכיל ברובו את הקפאין שמטרתו היא להעיר את הגוף, להזרים דם ולגרום לערנות וריכוז גבוהה, יכול להיות הפתרון המושלם לכנסים ארוכים. הבר מציע גם את המקום האלגנטי, היוקרתי לשימוש של כנסים רבים.

  כנסים רבים יכולים להיערך בדרך כלל שעות רבות והריכוז, ההקשבה והעירנות הגבוהה הנדרשת מהאורחים לפעמים אינה משהו שאפשר לשלוט עליו לבד. בר קפה יצא עם רעיון חדשני היכול גם לשרת את המקום בו הכנס יהיה וגם בעירנות המבוטחת והריכוז של המוזמנים בכך שיוגשו במקום קפה משובט וטוב על ידי הבריסטואים הטובים ביותר ויוגשו חופשי, הגשת עוגות ומאפים ומקום איכותי ואלגנטי.

  וויז גרופ מדיה בע"מ - בניית אתרים | כל הזכויות שמורות Cateringo 2010-2018
  ניווט מהיר

  קייטרינג

  קייטרינג כשר

  קייטרינג חלבי

  תנאי שימוש

  רשימת חברות קייטרינג

  מגזין

  החשבון שלי

  עדכון חשבון

  פתיחת חשבון

  בקשה לניהול חשבון קיים

  פרסם אצלנו

  אמצעי פרסום באתר

  תמיכה

  תמיכה טכנית בהכנסת מודעה


  זרים מתוקים | מתנות ליולדות | סליקה באינטרנט