הצטרפות חינם | התחברות
דף הבית רשימת חברות מגזין חנות דרושים
בחר קטגוריה
 • סוגי קייטרינג שונים
 • מאכלי עדות /עמים
 • טיפים לבחירת חברת קייטרינג
 • טוב לדעת
 • שילוב פרחים בעיצוב קייטרינג- איך עושים את זה?

  עיצוב הוא חלק חשוב בכל אירוע המקנה לו את הייחודיות שלו. גם אוכל הוא חלק חשוב אשר אם יהיה נעדר מן האירוע האורחים ללא ספק ירימו גבה. הן באירועים עסקיים והן בשמחות משפחתיות לעיצוב ולקולינריה ישנו חלק חשוב באווירה שנוצרת ובתחושה שמקבל כל אחד מן האורחים. כאשר מדובר על אוכל המוגש במזנון הוא ללא ספק מהווה חלק גם מן העיצוב. אורחים אשר נכנסים אל האולם רואים כמעט באופן מיידי את המזנון ואת הדוכנים הפזורים. אוכל מגוון וצבעוני יוסיף שמחה לאירוע ומומלץ להשקיע גם בעיצוב הדוכנים. פרחים הם אמצעי דקורטיבי בו ניתן לקשט את האולם באופן כללי וגם את המזנון.

  נוסף ב: 20/09/2015
  הדפס

  פרחים כאמצעי דקורטיבי שיתאים תמיד

  בכל אירוע, בין אם זוהי שמחה משפחתית בה האורחים מכירים היטב זה את זה ובין אם זהו אירוע עסקי בינלאומי, קישוט האולם עם פרחים יהיה רלוונטי ומתאים תמיד וזאת בשל תכונות שלהם. פרחים ניתן למצוא בכל מקום על גבי הגלובוס. הפרחים מהווים מכנה משותף גם לאורחים המגיעים כל אחד ממדינה אחרת. לכן, הם יתאימו לעיטור אולם המיועד לפגישה בינלאומית. הפרחים מתגברים לא רק על מרחק גיאוגרפי אלא גם על פערי גיל. הן צעירים והן מבוגרים ישמחו לראות פרחים המעטרים את האולם. לפרחים מראה מרשים וחגיגי בעיני כולם ומעבר להיותם קישוט, הם מהווים סמל לרגשות עוד מימים ימימה. לכן, גם באירוע בו משתתפים מספר דורות, החל מקשישים ועד ילדים, פרחים יוסיפו ליופי המקום בעיני כולם. יתרון נוסף של פרחים הוא האפשרות "לשחק" ולעטר את האולם עם פרחים בעלי צורות שונות וצבעים שונים וכך להתאים את הפרחים לקונספט העיצובי של האולם, לסוג האירוע ולמסר אותו מעוניינים להעביר. פרחים יהיו נהדרים הן לאירוע משפחתי חמים, הן לאירוע עסקי רשמי והן למפגש חברים כמו פגישת מחזור למשל. לכל אירוע ניתן למצוא את הפרחים המתאימים. יתרון נוסף של הפרחים כל עוד הם אמיתיים הוא הרעננות והטריות שהם מוסיפים. אם מדובר על אירוע רשמי הם מאזנים את הקרירות באמצעות הרעננות שלהם והירוק. אם זהו אירוע באווירה חמימה, הם מוסיפים עוד לטבעיות ולתחושה הנעימה.

   

  כל אירוע והפרחים המתאימים לו

  כיוון שישנן אין סוף אפשרויות באשר לבחירת פרחים לאירועים או יצירת שילובים ביניהם. כאשר עושים זאת, יש לשים לב למספר נקודות:

  הראשונה הוא התייחסות לפרחים כחלק בלתי נפרד מהעיצוב הכללי, כמו גם הקייטרינג המוגש בעיצוב שתואם אותו. אם מדובר על אירוע משפחתי אשר כל הקונספט העיצובי בו הוא כפרי וגם האוכל המוגש הוא צבעוני ושופע, יתאימו לקישוט המזנון ובכלל פרחים בעלי צבעים חמים כמו חמניות, נוריות, חרציות ופרחים נוספים בעלי צבעים המשדרים שמחה וחמימות. עם זאת, כדאי לעשות זאת כך שלא יתקבל מראה מעורבב וצבעוני מדי. כאשר מדובר על אירוע יוקרתי בו גם מנות הקייטרינג מסודרות באופן עדין כמו מגש סושי למשל או כל מגש אחר המסודר באופן אסתטי וקפדני, כדאי להוסיף גם פרחים תואמים בצבעים עדינים כמו לבן או סגול או צבעים פסטלים. בעיצוב זה יכולים להתאים ליזיאנטוסים, סחלבים או פרחים אחרים המשדרים סולידיות או יוקרה.

  הגורם השני מתחבר עם הראשון והוא סוג האירוע. לכל סוג אירוע ישנו הקונספט העיצובי המתאים ויש לשים לב שגם סידורי הפרחים באולם מתחברים עם האווירה הכללית. באירוע כמו חתונה בו ניתן דגש לאהבה בין בני הזוג יתאימו צבעי ורוד ואדום של הפרחים וגם סוגי פרחים המתקשרים עם רומנטיקה כמו ורדים. באירוע רשמי בו רוצים לעשות רושם רציני יתאימו פרחים כמו שושן צחור הידוע בחגיגיות וברשמיות שהוא משדר. גורם נוסף שמשפיע באופן ישיר הם על האוכל המוגש באירוע והן על הפרחים המעטרים את האולם הוא הטעם האישי. הדבר משמעותי במיוחד כאשר מדובר על אירוע אישי שאמור לשקף את טעמו של בעל השמחה. באירועים רשמיים או עסקיים לטעם האישי יש פחות מקום. כאשר זהו אירוע אישי חשוב לבחור בפרחים המתאימים לגיל בעל השמחה ולטעמו- פרחים לעיטור אולם בת מצווה יהיו שונים מהפרחים כאשר זהו יום הולדת 80 לסב המשפחה.

  פרחים ואוכל הם שני אלמנטים שכלולים כמעט בכל אירוע ושניהם חוצים יבשות, גבולות ופערי גיל. לכן, כאשר מדובר על אירוע רב משתתפים חשוב לבחור באוכל המתאים וגם בפרחים המתאימים המגיעים בשילובים שונים ויכולים להופיע הן בזרים והן בסידורי פרחים.

  וויז גרופ מדיה בע"מ - בניית אתרים | כל הזכויות שמורות Cateringo 2010-2018
  ניווט מהיר

  קייטרינג

  קייטרינג כשר

  קייטרינג חלבי

  תנאי שימוש

  רשימת חברות קייטרינג

  מגזין

  החשבון שלי

  עדכון חשבון

  פתיחת חשבון

  בקשה לניהול חשבון קיים

  פרסם אצלנו

  אמצעי פרסום באתר

  תמיכה

  תמיכה טכנית בהכנסת מודעה


  זרים מתוקים | מתנות ליולדות | סליקה באינטרנט