הצטרפות חינם | התחברות
דף הבית רשימת חברות מגזין חנות דרושים
בחר קטגוריה
 • סוגי קייטרינג שונים
 • מאכלי עדות /עמים
 • טיפים לבחירת חברת קייטרינג
 • טוב לדעת
 • תכנון אירוע מוצלח

  מתכננים אירוע? מעוניינים לארגן חגיגה? לא משנה אם הסיבה היא חג, יום הולדת, חתונה או אירוע חברה, חשוב שתקפידו על תכנון האירוע על כל פרטיו.

  נוסף ב: 28/09/2014
  הדפס

  אירוע מוצלח מתחיל במיקום. אחרי שידועה לכם רשימת המוזמנים לאירוע, אתם יכולים להתחיל לבחון מקומות רלוונטיים לעריכת האירוע, בהתאם למספר המוזמנים שלכם ולאיזור הגאוגרפי שלהם או כל שיקול חשוב אחר.
  בנוסף אל המיקום חשוב לחשוב גם על תוכנית הערב, בין אם מדובר בערב הכולל נאומים, מצגות, מופע או מוסיקת רקע, חשוב לדעת ולהתארגן בהתאם. לבסוף, יותר מכל חשוב לבחור אוכל לאירוע.

  בכל הנוגע למזון, כולנו יודעים כי כאשר מגיעים לאירוע, הוא תופס חלק משמעותי. אנשים מגיעים כדי לשמוח עם בעלי השמחה או לקחת חלק באירוע חברה, אך נהנים מאוד אם יש אוכל טעים שמהווה גם מצע למפגש חברתי מוצלח. 

  כאשר בוחרים קייטרינג לאירוע, חשוב להחליט באיזו אופציה לבחור שכן מבחר הקייטרינג לאירועים קטנים מגוון ורב אפשרויות. ראשית, אם הוחלט לבחור בקייטרינג ולא רק במגשי אירוח שיוצגו על מזנון בשירות עצמי, חשוב להחליט אילו עמדות יהיו באירוע, היכן יעמדו ומה יוצע בכל אחת מהן. מיקום האירוע, מספר המוזמנים ואופן ההגשה משפיעים מהותית על החלטות אלה וחברת קייטרינג מקצועית תוכל לסייע במתן ייעוץ בנושא.

  מה חשוב לדעת כאשר בוחרים תפריט

  באשר לאוכל עצמו, חשוב שתבררו עם חברת הקייטרינג שלכם כל פרט בנוגע למנות. במידה שהחלטתם לבחור בקייטרינג כשר ויש חשיבות עבורכם לסוג הכשרות, כדאי שתבררו נושא זה אל מול החברה למען השקט הנפשי ומניעת אי נעימות עם המוזמנים. 

  אם אתם מעוניינים בהגשת מזון חלבי בלבד, כדאי לברר אילו אפשרויות קיימות בתפריט קייטרינג חלבי שמציעה החברה. בדקו כיצד יוגשו המנות, האם יוכנו במקום או שהבישול נעשה מראש וכן בררו את הסדר בו יוצעו המנות לאורחים. במידה שידוע לכם כי קיימים אורחים שאינם אוכלים חלב מסיבות כאלה או אחרות, חשוב כי תוודאו אילו אופציות אחרות ניתן להציע להם ולציין זאת לצד המנות המוגשות.

  בהנחה שאינכם עוסקים בתחום המזון, חשוב שתבטחו בחברה המקצועית העומדת מולכם ונסו לקבל גם ממנה עצות ורעיונות באשר להגשה באירוע, להעמדת עמדות המזון או לסדר המנות. לחברת קייטרינג מקצועית יש ניסיון ומיומנות בהגשת מזון באירועים ולכן כדאי לפתוח את הראש ולהקשיב גם לחברה שבחרתם בה. 

  פטיט קייטרינג חלבי מוסיפה טיפ חשוב, לפיו חשוב שתעדכנו את חברת הקייטרינג בכל פרט הנוגע לאירוע, על מנת שניתן יהיה לוודא כי התפריט שיוגש ואופן ההגשה יותאמו לאורחים ולאופי המאורע לשמו מתכנסים המוזמנים.

  חוץ מתפריט, מה עוד חשוב לשאול את חברת הקייטרינג?

  כאמור קיימות חברות רבות העוסקות בקייטרינג לאירועים וכדי לצמצם את הבחירה חשוב לברר מול החברה המיועדת כמה פרטים חשובים. כדאי לוודא מול החברה כי יש לה ניסיון באירועים כמו האירוע המתוכנן. חברה בעלת מיומנות באירועים דומים, יכולה לסייע לזרימה נכונה של הערב. 

  חשוב לבדוק גם כמה מלצרים מתוכננים לעבוד ביום האירוע וכיצד יתחלקו בין העמדות או בהגשה לשולחן. מספר העובדים ותפקידיהם חשוב מאין כמוהו כדי לוודא שהאורחים באירוע שלכם לא ימצאו עצמם ממתינים זמן ארוך מדי למנה או עומדים בתור לבופה דקות ארוכות מדי.

  פרט חשוב נוסף לבדוק הוא צורת המנות וכלי ההגשה בהם משתמשים. זה אמנם נשמע טריוויאלי, אך כדאי מאוד לוודא כי המנות מוגשות באופן אסתטי וכי הכלים תורמים גם הם לאסתטיות המנה. אחרי הכל, אנו מתחילים לאכול כבר עם העיניים שלנו. 

  בנוסף לכל האמור, יש חשיבות רבה לזמנים ועל כן וודאו עם החברה העומדת מולכם כי זמני האירוע ברורים וכן כי זמני הוצאת המנות מוסכמים ביניכם. הימנעו מאי הבנות שעלולות לגרום להמתנה מיותרת או לחץ בלתי רצוי. סכמו כל פרט מראש ותוכלו להירגע ולדעת שהאירוע "מתקתק" כראוי באותו היום.

  חשיבות הבחירה הנכונה

  אירוע, כל אירוע, נערך רק פעם בחיים וחשיבותו עולה מהותית כשמדובר באירוע מיוחד שחיכיתם לו זמן רב והשקעתם רבות בהכנות. אל תזלזלו בתהליך בחירת קייטרינג וודאו כי בחרתם בחברה שאתם מרגישים בנוח עם צורת התנהלותה ואופן עבודתה. לאחר האירוע כשתשמעו מחמאות מהאורחים על מנות שונות, על צורת ההגשה או על חביבות המלצרים, תשמחו שהשקעתם זמן בבחירה.

  וויז גרופ מדיה בע"מ - בניית אתרים | כל הזכויות שמורות Cateringo 2010-2018
  ניווט מהיר

  קייטרינג

  קייטרינג כשר

  קייטרינג חלבי

  תנאי שימוש

  רשימת חברות קייטרינג

  מגזין

  החשבון שלי

  עדכון חשבון

  פתיחת חשבון

  בקשה לניהול חשבון קיים

  פרסם אצלנו

  אמצעי פרסום באתר

  תמיכה

  תמיכה טכנית בהכנסת מודעה


  זרים מתוקים | מתנות ליולדות | סליקה באינטרנט