הצטרפות חינם | התחברות
דף הבית רשימת חברות מגזין חנות דרושים
בחר קטגוריה
 • סוגי קייטרינג שונים
 • מאכלי עדות /עמים
 • טיפים לבחירת חברת קייטרינג
 • טוב לדעת
 • התאמת שירותי קייטרינג לאירועים ייחודיים

  מה לא נאמר על שירותי הקייטרינג ואין זה סתם. אוכל הוא אחד הפרמטרים החשובים להצלחת האירוע ולו מקדישים הכי הרבה תשומת לב כאשר בוחרים את המקום לאירוע וסוגרים את כל מרכיביו. תוסיפו לכך את המודעות הגבוהה שיש היום בארץ לנושא איכות האוכל ואת העובדה כי האוכל הפך לאטרקציה של ממש שתופסת את הכותרות בכל המדורים כמעט.
  נוסף ב: 29/06/2014
  הדפס

  לכן, התמונה ברורה, וכאשר מתכננים אירוע, חשוב מאוד לשים דגש על בחירת התפריט הנכון. במאמר זה ברצוננו להתמקד בכמה אירועים ייחודיים שמצריכים חשיבה יצירתית בהתאמת שירותי הקייטרינג.

  אירועי גורמה

  כפי שכבר נאמר קודם, אוכל איכותי ומשובח מהווה את אחד הפרמטרים החשובים בכל אירוע אבל ישנם אירועי גורמה מיוחדים שבהם ההקפדה על בחירת שירותי קייטרינג גורמה היא גולת הכותרת של האירוע. אלה הם אירועי גורמה שבהם האוכל הוא העיקר מכיוון שנושא האירוע או הסיבה שלשמה מפיקים אותו, קשורים בקשר ישיר לאוכל. השקת יינות למשל או חגיגות בציר הם אירועים מסוג זה והאוכל שמוגש במהלכם צריך להיות בהתאם.

  אירועי ים

  בעת תכנון אירועים המתקיימים בים חשוב לבחור את שירותי הקייטרינג אשר מתאימים לאווירה המיוחדת שיש באירועים אלה. יתכן וכדאי לבחור במנות אוכל המתאימות לאכילה עם הידיים שישרו אווירת פיקניק איכותי. מנות אוכל כבדות או הגשה בפלייטינג מתוחכם כלל לא יתאימו לאירוע המתקיים בים. מנות שכיף ללוות עם שתיית בירה לעומת זאת, יהפכו את האירוע ליותר הרמוני. מנות קלילות, הגשה במנות קטנות וחיבור לים חשובים כאן מאוד על מנת ליצור את האווירה המושלמת.

  אירועי השקה

  אירועי השקה עסקיים נועדו על מנת ליצור רושם, לעניין קהל המשפיעים על דעת קהל וגם על מנת ליצור באז סיבב מוצר, שירות או כל דבר אחר אותו משיקים. אירועים מסוג זה הם אירועים חברתיים שמיועדים בעיקר על מנת להפגיש בין אנשים ולאפשר להם לנהל שיחות חולין. מסיבה זו שירותי קייטרינג לאירועים שכאלה צריכים לספק מנות פינגר פוד מתוחכמות או מנות ביס שיוגשו על גבי מגשים. אוכל שמתאים לקוקטיילים צבעוניים, אוכל שהולך נהדר לצד כוס שמפניה אלגנטית בעלת רגל גבוהה ומנות עם טוויסט ייחודי שסביבו יכולה להתפתח שיחת חולין, הן המנות המנצחות לאירוע כזה.

  אירועי ספורט

  באירועים מסוג זה אוכל הוא לא העיקר אומנם, אך יש לו תפקיד מאוד חשוב. קודם כל הוא צריך לספק את האנרגיה הדרושה להשתתפות בפעילות ולאחר מכן האוכל גם צריך להחזיר את כל המשתתפים באירוע למצב שבו הם התחילו אותו, חינניים ומלאי אנרגיה. כדי לעמוד ביעד זה חשוב לבחור שירותי קייטרינג שמספקים אוכל בריא מזין ובעל ערכים תזונתיים המתאימים במיוחד לאנשים העוסקים בספורט.

  וויז גרופ מדיה בע"מ - בניית אתרים | כל הזכויות שמורות Cateringo 2010-2018
  ניווט מהיר

  קייטרינג

  קייטרינג כשר

  קייטרינג חלבי

  תנאי שימוש

  רשימת חברות קייטרינג

  מגזין

  החשבון שלי

  עדכון חשבון

  פתיחת חשבון

  בקשה לניהול חשבון קיים

  פרסם אצלנו

  אמצעי פרסום באתר

  תמיכה

  תמיכה טכנית בהכנסת מודעה


  זרים מתוקים | מתנות ליולדות | סליקה באינטרנט