הצטרפות חינם | התחברות
דף הבית רשימת חברות מגזין חנות דרושים
בחר קטגוריה
 • סוגי קייטרינג שונים
 • מאכלי עדות /עמים
 • טיפים לבחירת חברת קייטרינג
 • טוב לדעת
 • עיצוב עמדות אוכל

  בעת תכנון האירוע אנו משקיעים מחשבה בעיצוב המקום על מנת לספק אווירה ייחודית. בעת בחירת סגנון העיצוב התואם את הקונספט של האירוע, כדאי שלא לוותר על עיצוב עמדות אוכל ושל הבר, מכיוון שהם מהווים חלק אינטגראלי ממתחם האירוע, ואם לא די בכך, הם גם מושכים אליהם תשומת לב של המוזמנים לאירוע. 

  נוסף ב: 22/04/2014
  הדפס

  במאמר שלפניכם נציע כמה אפשרויות עיצוב לעמדות האוכל ונסביר את חשיבותו על מנת שבעת תכנון האירוע הבא, לא תשכחו לבדוק האם העיצוב הזה הוא חלק משירותי הקייטרינג או שהוא שירות נפרד שמספקת חברת עיצוב.

  כיצד משתלבים זה בזה הקייטרינג עם העיצוב

  אוכל הוא חוויה שבה משתתפים חוש הטעם והריח, ולא פחות מזה גם הראייה שלנו, כי כידוע אנחנו אוכלים קודם כל עם העיניים. חשיבות עיצוב קייטרינג נובעת מכך שעליו לספק את המראה הוויזואלי המושך שיגרום לאורחים לרצות לגשת לדוכני האוכל. זה נכון לא רק לגבי צורת העיצוב של המנות וצורת העיצוב של מערך ההגשה, אלא גם לגבי אלמנטים נוספים של עיצוב המשולבים בעמדות הגשת האוכל. אלה יכולים להיות פסלים אכילים, מתקנים דקורטיביים או פרחים, לא משנה במה תבחרו העיקר ששולחן ההגשה עליו ממוקמים מגשי האוכל, לא יראה חסר אופי.

  חשיבות העיצוב של עמדות אוכל באירוע

  אודות חשיבות העיצוב של האירוע אין צורך להרחיב, אך מה בנוגע לעיצוב עמדות הקייטרינג? חשיבותו של עיצוב עמדות אוכל באירועי קייטרינג נובעת מכך שעל עמדות האוכל להוות חלק אינטגראלי מהמקום בו הן ממוקמות. במידה ולא יהיה כך הדבר, עמדות אלה יבלטו בחוסר החיוניות שלהן ויהרסו את העיצוב של המקום ואת האווירה שהתקבלה אודות לעיצוב. עמדות אוכל מעוצבות לעומת זאת, יעוררו עניין וידגישו את ההשקעה שהשקעתם בתכנון האירוע.

  עיצוב בפרחים - עובד תמיד

  אילו אלמנטים של עיצוב ניתן לשלב בעמדות הגשת האוכל? המבחר כולל פסלים דקורטיביים, פרחים ובלונים במידה ומדובר על אירוע ילדים, וכאשר מדובר לדוגמא על אירוע עסקי, אחת האפשרויות המומלצות ביותר הם סידורי הפרחים. ניתן להזמין סידורי פרחים קטנים שיוצבו על גבי שולחנות ההגשה בצידי מגשי האוכל ויוסיפו חן מיוחד. אפשרות נוספת היא להציב שני זרים ענקיים על גבי עמודי עיצוב שימוקמו בצידי השולחן. צורת עיצוב זו תעניק מסגרת של עיצוב לשולחן ההגשה. סידורי פרחים נחשבים לאפשרות המועדפת לעיצוב שולחנות הגשת האוכל בין השאר מכיוון שפרחים נבחרים לרוב גם לעיצוב כל שטח האולם או הגן, ולכן בחירה בפרחים לעיצוב עמדות אוכל תמשיך את הקו העיצובי שנבחר לעיצוב האירוע כולו.

  וויז גרופ מדיה בע"מ - בניית אתרים | כל הזכויות שמורות Cateringo 2010-2018
  ניווט מהיר

  קייטרינג

  קייטרינג כשר

  קייטרינג חלבי

  תנאי שימוש

  רשימת חברות קייטרינג

  מגזין

  החשבון שלי

  עדכון חשבון

  פתיחת חשבון

  בקשה לניהול חשבון קיים

  פרסם אצלנו

  אמצעי פרסום באתר

  תמיכה

  תמיכה טכנית בהכנסת מודעה


  זרים מתוקים | מתנות ליולדות | סליקה באינטרנט