הצטרפות חינם | התחברות
דף הבית רשימת חברות מגזין חנות דרושים
בחר קטגוריה
 • סוגי קייטרינג שונים
 • מאכלי עדות /עמים
 • טיפים לבחירת חברת קייטרינג
 • טוב לדעת
 • הצללות לאירועים בקיץ - חשיבות העיצוב שיעשה לכם את האירוע

  הקיץ הישראלי הולך ומתחמם מידי שנה, ויחד עם הקיץ המתחמם והלח, הולכת ומתחממת האופנה החדשה-ישנה של אירועים תחת כיפת השמים. אפשרויות הנוחות ורמות הנוחות באירועים כאלה הם קלים במיוחד לפתרון וניתנים על ידי חברות הפקה ועיצוב אירועים.

  נוסף ב: 08/04/2014
  הדפס

  על אף שניתן להניח, כי העיצוב הזה עלול להראות בנאלי וקרקסי, ניתן למצוא פתרונות מקוריים ומעודנים במיוחד למניעת תחושת הקיטש והבלטת המראה יוקרתי. חתונות ואירועים הבוקר בתקופה האחרונה הופכים ליותר ויותר מבוקשים, אפשרויות החיפוי והצללה עולות גם הן ברמה למתן הנוחות והיעילות מעבר לנראות האלגנטית.

  אוהל חתונה – הצללות במתחם האירוח והקייטרינג

  אירועים גדולים, כמו חתונות, אורכים כמה שעות טובות, מרגע קבלת הפנים, עד הגעת הזוג המאושר, זמן החופה, הריקודים וכמובן, הישיבה לשולחנות והאוכל. כאשר מביאים קייטרינג ולא פחות חשוב מכך את התלבושות הנוצצות והמפוארות של האורחים, יש להביא בחשבון את התנאים החיצוניים הכוללים את הטמפרטורות והלחות שבעריכת אירוע שכזה. עיצוב אוהלים לאירועים והצללות העשויים מטקסטיל איכותי לא רק יביא להצללה איכותית אלא גם לחסימה מהאיכות והחום.

  גנראטור, להפעלת מאווררים לשמירה על האווירה הצוננת והגנה בפני חרקים נדרש גם הוא. למעשה, הנוחות, מבחינת הטמפרטורות והלחות שבאירוח חיצוני היא זו המבדילה באין איכות לחובבנות.

  חיפוי חלקי או חיפוי מלא – הצללות אירועים על פי הטרנד האחרון

  חיפוי מלא, נותן אשליה של אוהל קרקס ולכן רוב גדול בקרב המאחרים והעורכים של האירועים החיצוניים נוהגים לפתח אירועים עם הצללות חלקיות. חשוב מאוד לחשב את כיוון הרוח וכיוון השמש בעת עריכת אירוע בעונת הקיץ. הזמנת אוהל פתוח באירוע קיץ ידרוש יד מקצועית וחישוב מקצועי במיוחד בעת הקמת והעמדת האוהל, אוהל ופתרון הצללה חלקי חשוב מאוד להקים ולהציב בעזרת איש מקצוע ליציבות האוהל ולמתן פתרון הנוחות האפקטיבי ביותר לשמו נועד האוהל.

  ההצללה החלקית, מעניקה לאירוע יוקרה ופרסטיז' מיוחדים, במיוחד כאשר מדובר באירוע גדול ומשמעותי, כמו חתונה או אירוע השקה.

  אוהל חינה הלכה למעשה – אוהל בתוך אוהל תחת כיפת השמיים

  מה יכול להיות מעניין ואותנטי יותר, מאירוע חינה בתוך אוהל פתוח למחצה. היכולת לקחת את אירוע החינה למקום אתני עוד יותר, נהוג יותר ויותר באירועים מסורתיים, בעיקר בחינות של חתנים וכלות . אוהל חינה מסורתי, יכלול את החלק העליון של האוהל כאשר העיצוב יותאם לאירוע המסורתי, כאשר בתוך האוהל יוצב אוהל חינה קטן יותר. שני האוהלים ידגישו את הדרמטיות והססגוניות של האירוע.

  ניתן לומר ללא כחל וסרק שהאירועים הגדולים בעתיד הקרוב עומדים לשנות את פניהם ולצאת מתוך העולמות. החיבור שלנו בחזרה לטבע, היה רק עניין של זמן, ולדעת מפיקי האירועים, התעקב אך ורק מאחר שלא מצא את פתרון הנוחות האידיאלי, כעת אפשר להסכים, כי היציאה מחוץ לגני ואולמות האירועים, היא רק עניין של זמן...

  וויז גרופ מדיה בע"מ - בניית אתרים | כל הזכויות שמורות Cateringo 2010-2018
  ניווט מהיר

  קייטרינג

  קייטרינג כשר

  קייטרינג חלבי

  תנאי שימוש

  רשימת חברות קייטרינג

  מגזין

  החשבון שלי

  עדכון חשבון

  פתיחת חשבון

  בקשה לניהול חשבון קיים

  פרסם אצלנו

  אמצעי פרסום באתר

  תמיכה

  תמיכה טכנית בהכנסת מודעה


  זרים מתוקים | מתנות ליולדות | סליקה באינטרנט