הצטרפות חינם | התחברות
דף הבית רשימת חברות מגזין חנות דרושים
בחר קטגוריה
 • סוגי קייטרינג שונים
 • מאכלי עדות /עמים
 • טיפים לבחירת חברת קייטרינג
 • טוב לדעת
 • מקרר תעשייתי לחברות קייטרינג

  ציוד בחנות מכולת כולל לא מעט אלמנטים חשובים ביותר לשמירה על איכות המוצרים, כאשר מקפיא שוכב הוא ללא כל צל של ספק מן הבולטים שבהם.

  נוסף ב: 05/12/2013
  הדפס

  מקפיא שוכב

  חנות, מכולת וחברת קייטרינג מכילה לא מעט ציוד כזה או אחר אשר מאפשר לה לשמור את המזון וכלל המוצרים בהתאם לחוק הנדרש הלכה למעשה, ולשרת את הלקוחות אשר מגיעים אליה בצורה הנוחה ביותר שיש מטבע הדברים. בין שאר הדברים שנמצאים קיים גם מקפיא שוכב.

  בשל המרחב הקטן במכולת בדרך כלל ממוקם מקפיא שוכב עם פתח שקוף בצמוד ציוד מטבחים אחר כמו מקרר עומד שקוף וכך יש ניצול מלא של המרחב מן הסתם. כמו כן, בחנויות מכולת רבות מוציאים מקפיא שוכב עם גלידות מחוץ לחנות כדי לעורר את תאוותם של הקונים בבואם ובצאתם מהחנות וכך גם אולי לרכוש גלידה. לעומת זאת בסופרמרקט מקפיא שוכב המציג את מוצריו ללקוחות יעמוד במרכז החלל כדי שיוכלו לנוע מסביבו וכך להתרשם מהמוצרים. אין לידו ציוד למטבחים אחר וכך יש מקום רב לתנועה המהווה מוקד משיכה. בכל אופן מטרתו של מקפיא שוכב עם פתח שקוף היא לא רק לשווק את המוצרים, אלא גם לשמור על הטמפרטורה הנמוכה ועל איכותם.

  מקפיא שוכב שומר על איכות

  ברשתות השיווק למיניהן אנו נפגשים עם מקפיאים שוכבים, מקרר תעשייתי, מקרר מעדניה ומקרר משקאות המאחסנים מוצרים שונים כדי לשמור על טריותם וכחלק מעיצוב ציוד למטבחים המקנה מרחב והתבוננות על המוצרים מלמעלה. מקפיאים כאלו מאחסנים בשר או דגים, קטניות למיניהן, דברי מאפה ובצקים והם בקטגוריית ציוד למטבחים מסחרי.

  מקפיאים מסחריים ותעשייתיים 

  מקפיאים מסחריים ותעשייתיים אלו מגיעים בדגמים ובגדלים שונים ולכן ברשתות השיווק הם גדולים יותר ורבים יותר. לעומתם במכולות, בפיצוציות ובחנויות קטנות נמצא מקפיא שוכב מסחרי או שניים, תלוי בכמות הקפואה אותה מוכרים בחנות. לפיכך, רשת או חנות המוכרת את מוצריה הקפואים במקפיאים מסחריים שומרת על טריותם ואיכותם.

  יתרונות נוספים של מקפיא שוכב

  ציוד למטבחים מסחריים המשווק מקפיא שוכב מקפיד על מקפיאים המכילים כמות אחסון גדולה בנפח של 500 ליטר ומונע ריצות מיותרות בין מקררים קטנים יותר. כמו כן, ציוד למטבחים משווקים מקפיא שוכב עם מערכת הפשרה אוטומטית כך שלא תיווצר שכבה של קרח. לפיכך, מקפיא שוכב מתאים למטבחים מסחריים ויעיל עבורם.

  וויז גרופ מדיה בע"מ - בניית אתרים | כל הזכויות שמורות Cateringo 2010-2018
  ניווט מהיר

  קייטרינג

  קייטרינג כשר

  קייטרינג חלבי

  תנאי שימוש

  רשימת חברות קייטרינג

  מגזין

  החשבון שלי

  עדכון חשבון

  פתיחת חשבון

  בקשה לניהול חשבון קיים

  פרסם אצלנו

  אמצעי פרסום באתר

  תמיכה

  תמיכה טכנית בהכנסת מודעה


  זרים מתוקים | מתנות ליולדות | סליקה באינטרנט