הצטרפות חינם | התחברות
דף הבית רשימת חברות מגזין חנות דרושים
בחר קטגוריה
 • סוגי קייטרינג שונים
 • מאכלי עדות /עמים
 • טיפים לבחירת חברת קייטרינג
 • טוב לדעת
 • טבעות אירוסין, חתונה וכל מה שביניהם

  נוסף ב: 05/01/2012
  הדפס

  הצעת נישואין היא עסק רציני, זו החלטה גדולה לשני הצדדים – המציע וכלתו הפוטנציאלית, החלטה שתסמן דרך חדשה ומשותפת לשניהם, לשנים רבות ובתקווה לכל החיים. החלטה כזאת מתחילה מהחלטה קטנה יותר, אבל לא פחות חשובה ומלחיצה – הבחירה בטבעת אירוסין מתאימה היא אולי לא הגורם הכי חשוב בהחלטה של הכלה האם להיעתר להצעה הנישואין אבל היא בהחלט אקט סמלי חשוב מאוד שאסור לפשל בו.

  בחירת טבעת אירוסין

  בזמן שאת טבעות הנישואין שני בני הזוג יכולים לבחור ביחד, בבחירת טבעת האירוסין, החתן המיועד נמצא די לבדו, בעולם שרוב הגברים לא מתמצאים בו בכלל - עולם של תכשיטים, אבני חן, עיצובים וכדומה. אפשר בקלות להילחץ ולהתבלבל משלל האפשרויות ומהמחירים המנופחים של טבעות האירוסין . כמה טיפים בסיסיים יעזרו לכם לעשות סדר בעניין :

  קחו עזרה

  לפני שאתם מתחילים לטייל בחנויות תכשיטים שונות, חשוב להתייעץ עם חברה טובה או אחות של הכלה שיכולות להיות כוח עזר מצוין. הן מכירות את טעמה ויכולות לתת השערה טובה מכל גבר על הסגנון שימצא חן בעיניה ומעל הכל הן נשים ונשים פשוט מבינות טוב יותר בדברים האלה. גם חיטוט קצר בקופסאות התכשיטים של בת הזוג שלכם יכול לתת לכם תמונה טובה של הטעם הכללי שלה.

  מידת הטבעת

  לפני הרכישה, 'גנבו' לכלה המיועדת טבעת שהיא לא משתמשת בה ביום יום והביאו אותה אתכם כדי שתהיה לכם מידה פחות או יותר מתאימה. אם בכל זאת טבעת האירוסין לא תהיה במידה נכונה אפשר להביא אותה להרחבה או הצרה במקום שבו רכשתם אותה.

  היהלום

  יהלומנות הוא תחום מורכב ומסובך ולא מצופה מכם לעשות דוקטורט בנושא. איכות יהלום נקבעת על ידי שילוב בין המשקל (קרט), החיתוך והליטוש, הצבע והצלילות. קרט היא יחידת משקל ששווייה חמישית הגרם. לחיתוך כמה תצורות עיקריות : אליפטי, אובאלי, ליטוש פרינסס וליטוש לב, הם מהחיתוכים הפופולאריים. לליטושים יש דירוגי איכות מ'טוב מאוד' ועד 'גרוע', כשיהלום מלוטש בדירוג 'סביר' יהיה מספיק איכותי ולא יקר מידי. צבע היהלום מדורג איכותית על פי אותיות ה- A,B,C כשיהלומים בדירוג Gאו Hנחשבים מעולים אך גם בדירוג J עד M אפשר למצוא יהלומים טובים במחירים סבירים. גם לצלילות רמות דירוג, כשהגבוהה ביותר (Clarity) כמעט ולא קיימת ויקרה להפליא. אתם תסתדרו מצוין עם יהלום ברמת צלילות בסביבות ה- SI. אם חשוב לכם לוודא שמדובר ביהלום אמיתי ולא תוצר מלאכותי של מעבדה – דרשו לראות את המסמך של בדיקת המעבדה שמעיד על כך.

  סוג הזהב

  ישנם סוגי זהב עיקריים : זהב צהוב, לבן או אדום, כשהצהוב הוא הזהב הקלאסי עם הריכוז הגבוה ביותר של זהב טבעי. זהב לבן הוא סגסוגת של זהב עם פלדיום ומתכות אחרות. זהב אדום מקבל את צבעו בעירוב עם נחושת. הקראט בזהב הוא מידת טוהר, כש-24 קרט קשה למצוא וגם קשה לעבד אותו לתכשיטים. לטבעות אירוסין ונישואין מקובל לבחור בטבעת זהב צהוב בקראט 14 עד 18, שנחשב לאיכותי והוא גם נוח לעיבוד ועיצוב תכשיטים. בהצלחה!

  וויז גרופ מדיה בע"מ - בניית אתרים | כל הזכויות שמורות Cateringo 2010-2018
  ניווט מהיר

  קייטרינג

  קייטרינג כשר

  קייטרינג חלבי

  תנאי שימוש

  רשימת חברות קייטרינג

  מגזין

  החשבון שלי

  עדכון חשבון

  פתיחת חשבון

  בקשה לניהול חשבון קיים

  פרסם אצלנו

  אמצעי פרסום באתר

  תמיכה

  תמיכה טכנית בהכנסת מודעה


  זרים מתוקים | מתנות ליולדות | סליקה באינטרנט