הצטרפות חינם | התחברות
דף הבית רשימת חברות מגזין חנות דרושים
בחר קטגוריה
 • סוגי קייטרינג שונים
 • מאכלי עדות /עמים
 • טיפים לבחירת חברת קייטרינג
 • טוב לדעת
 • הפקת יום כיף בלתי נשכח

  כיום קיימות בתחום המון חברות שצצות כפטריות לאחר הגשם . חלקם מפיקים חדשים וחלקם מפיקים אשר פרשו מחברות גדולות והפכו לעצמאים ובעלי חברת הפקה, לכן, חשוב לעשות תחקור מעמיק באיזו חברה בוחרים

  נוסף ב: 15/05/2014
  הדפס

  חשיבות בחירת חברת הפקת ליום הכיף
  כיום קיימות בתחום המון חברות שצצות כפטריות לאחר הגשם . חלקם מפיקים חדשים וחלקם מפיקים אשר פרשו מחברות גדולות והפכו לעצמאים ובעלי חברת הפקה, לכן, חשוב לעשות תחקור מעמיק באיזו חברה בוחרים, הרי שכל פעילות יום כיף הוא עם נושא אחר ולכן נדרש מפיק שידע להתאים את הפעילות לנושא.

  אז איך בעצם יודעים במי לבחור?
  שאלת מיליון הדולר כפי שאומרים אך בכל זאת ישנם מספר נקודות שיכולות לעזור לכם לדעת שהגעתם למקום רציני . ראשית כדאי להכיר את האנשים מאחורי חברת ההפקה מבחינת הוותק לרוב הוותק מראה גם על ניסיון שנבצר וימנע מכם להיות "שפני הניסיון " של המפיק.
  מפיקים "משופשפים" עברו כבר כמעט הכל ולכן הם יודעים לכוון אתכם למה שמתאים לקבוצה הספציפית שלכם מבחינת אופי הקהל, הרצונות שלכם והאפשרויות העומדות בפניכם ואף יהיו מספיק מקצוענים בכדי להניע אתכם מרעיונות שאינם מתאימים לקבוצה שלכם ובכך היום כיף שלכם לא יהיה סתם יום ולא ישעמם את המשתתפים שלכם אלא להפך תכנון בהתאם לאופי הקהל יביא את השתתפותם בפעילויות. ימי כיף

  החלטה שלך או של המפיק?
  לפעמים האדם מולו מתנהל המפיק הוא בעל חלום ספציפי או רצון מסוים לגבי הקבוצה השלמה שעבורה הוא פנה, אך לא תמיד מה שהוא עצמו רוצה באמת נכון לקבוצה כולה. ומפיק מקצועי יעלה זאת בפניו. מפיק מקצועי ובעל ניסיון ידע לבנות את יום הכיף בצורה זורמת הן מבחינת הלו"ז . מאחר והוא מכיר את הארץ ואת זמני ההגעה וכמובן את אורך כל אטרקציה או משימה, הוא אמור לבנות לו"ז הקרוב לזמן אמת, מה גם שחשובה הזרימה בכיווני הנסיעה או ההגעה לכל מקום . מפיק מקצועי ובעל ניסיון ידע אילו נתונים לבקש מכם בכדי להציע את הפעילות המתאימה ביותר ויבדוק מולכם גם את המרקם החברתי בקבוצה מאוד חשוב לצורך התאמת הפעילות. בנוסף מפיק מקצועי ובעל ניסיון ידע לבקש מכם נתונים נוספים שיעזרו לו מאוד לבניית יום כיף המתאים לכם ואשר יעמוד בציפיותיכם.

  תכנון מראש קדימה
  חשוב מאוד לזכור כי למפיק מקצועי יש את הניסיון והידע לצפות "חריקות" העלולות להתרחש ביום הכיף ולמנוע אותם מראש. וכן לדאוג לעבוד עם ספקים ונותני שירותים רציניים שניתן לעבוד מולם יחדיו בכדי שאתם הלקוחות תהיו מרוצים עד הגג. מפיק מקצועי ובעל ניסיון יודע שאוכל הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר ביום הכיף. כן, כן אין מה לעשות אבל זו עובדה, אנשים שבעים = אנשים מרוצים .

  מחיר זול או ניסיון

  אל תתנו למחיר זול תמיד להשפיע עליכם והסתכלו טוב טוב מה הוא כולל בתוכו. לפעמים מחיר מאוד אטרקטיבי יכול להיות מכשלה ככל הנראה מפני שהוא בא על חשבון משהו אחר. בין אם זה רמת האוכל, או תוכן יום הכיף . חשוב להבין - בכדי שיום הכיף שלכם יהיה מושלם הוא חייב להיות מעניין, מדויק, זורם, ובמחיר התואם את הפעילות כך שבסופו של יום כולם יצאו עם חיוך.
  מפיק מקצועי ובעל נסיון מחברת "ימי כיף" ידע להשיג עבורכם את יום הכיף הטוב ביותר במחיר הנכון ביותר.

  וויז גרופ מדיה בע"מ - בניית אתרים | כל הזכויות שמורות Cateringo 2010-2018
  ניווט מהיר

  קייטרינג

  קייטרינג כשר

  קייטרינג חלבי

  תנאי שימוש

  רשימת חברות קייטרינג

  מגזין

  החשבון שלי

  עדכון חשבון

  פתיחת חשבון

  בקשה לניהול חשבון קיים

  פרסם אצלנו

  אמצעי פרסום באתר

  תמיכה

  תמיכה טכנית בהכנסת מודעה


  זרים מתוקים | מתנות ליולדות | סליקה באינטרנט